Kunsthumaniora Sint-Lucas

Oude Houtlei 44
9000 Gent

Tel: 09/22.40.876

secretariaat@lucasgent.be

Openingsuren tijdens schooldagen: 8u30 tot 16u30

Directeur

Karen Verhamme – directie@lucasgent.be

Directieteam

Karen Verhamme, algemeen directeur
Sigrid Van Rentergem, adjunct-directeur (leerlingenbegeleiding en diversiteit)
Maarten Soete, adjunct-directeur (professionalisering en modernisering)
Sven Piers, adjunct-directeur (gebouwen en logistiek)

Secretariaat

Lander Onderbeke, hoofd secretariaat
Isabel Blaton – Marjolein Boeve – Eline Neyt – Ellen Pecqueur – Luc Teugels
secretariaat@lucasgent.be

Leerlingenbegeleiding

Sigrid Van Rentergem – Marjolein Deroo – Latifa Kasmi – Sandy Buyse
zorg@lucasgent.be

CLB

Bert De Block – bert.deblock@vclbgent.be tel. 0490/64 25 37

Coördinator Gebouwen en Logistiek

Sven Piers – piers.sven@lucasgent.be

Preventieadviseur

Peter Van Accoleyen – preventie@lucasgent.be

ICT

Toon Straetmans –  Pieterjan Deneys – Patrik Thuyne
toon@lucasgent.be – deneys.pieterjan@lucasgent.bevanthuyne.patrik@lucasgent.be

Algemeen: ict@lucasgent.be

Websitebeheer

Pieterjan Deneys – web@lucasgent.be

Boekhouding

Ann Van De Velde – boekhouding@lucasgent.be

Rekeningen – Procure – Privacycontactpersoon

Sarah Colemans – rekeningen@lucasgent.beprocure@lucasgent.be

Bereikbaarheid

Vanaf station Gent Sint-Pieters:

Tram 4 (richting Lede Botermarkt): afstappen aan de halte “Gent Theresianenstraat” , stap daarna via de Theresianenstraat en de Schouwvegersstraat.

Tram 2 (richting Melle Leeuw): afstappen aan de halte “Gent Oude Houtlei”, stap daarna de Oude Houtlei op.