Kunsthumaniora Sint-Lucas

Oude Houtlei 44
9000 Gent

Tel: 09 224 08 76

secretariaat@lucasgent.be

Openingsuren tijdens schooldagen: 8u30 – 12u15 en 12u45 – 16u35

Directie

Karen Verhamme, algemeen directeur
directie@lucasgent.be

Jochen De Bruycker, adjunct-directeur leerlingen
debruycker.jochen@lucasgent.be

Secretariaat

secretariaat@lucasgent.be

Leerlingenbegeleiding

zorg@lucasgent.be

CLB

Bert De Block
bert.deblock@vclbgent.be
Tel. 0490 64 25 37

Coördinator Gebouwen en Logistiek

Sven Piers
piers.sven@lucasgent.be

Preventieadviseur

Peter Van Accoleyen
preventie@lucasgent.be

ICT

ict@lucasgent.be

Websitebeheer

Pieterjan Deneys, Patrik van Thuyne
web@lucasgent.be

Boekhouding

Ann Van De Velde
boekhouding@lucasgent.be

Rekeningen – Procure – Privacy contactpersoon

Sarah Colemans
rekeningen@lucasgent.beprocure@lucasgent.be

Locatie

Bereikbaarheid

Vanaf station Gent Sint-Pieters:

Perron 6: bus P4 (richting Rabot – Fratersplein): afstappen aan de halte “Poel”, stap daarna de Oude Houtlei op.

Perron 20: tram T3 (richting Moscou): afstappen aan de halte “Oude Houtlei”, stap daarna de Oude Houtlei op.

Na de werken aan de Coupure Rechts (voorzien zomer 2024) kan je ook volgende tram nemen:

Perron 20: tram T4 (richting Muide – Lange Steenstraat): afstappen aan de halte “Theresianenstraat”, stap daarna via de Theresianenstraat en de Schouwvegersstraat.

Met onderstaande buslijnen die vertrekken vanuit de rand van Gent kan je ook afstappen aan de halte “Poel”:

Buslijn 10: Mariakerke – Snellaertplein – Mariakerke
Buslijn 11: Gentbrugge – Blaarmeersen – Gentbrugge
Buslijn 12a: Leerne – Achtendries – Leerne
Buslijn 12b: Oostakker – Drongen Varendries – Oostakker