Kunsthumaniora Sint-Lucas

Oude Houtlei 44
9000 Gent

Tel: 09/22.40.876

secretariaat@lucasgent.be

Openingsuren tijdens schooldagen: 8u30 – 12u15 en 12u45 – 16u30

Directie

Karen Verhamme, algemeen directeur
directie@lucasgent.be

Jochen De Bruycker – Sigrid Van Rentergem – Sven Piers: adjunct-directeur

Secretariaat

Lander Onderbeke – Isabel Blaton – Marjolein Boeve – Eline Neyt – Ellen Pecqueur – Lisa Marie Declerck – Veerle Braeckman
secretariaat@lucasgent.be

Leerlingenbegeleiding

Astrid Van De Vijver – Marjolein Deroo – Sandy Buyse
zorg@lucasgent.be

CLB

Bert De Block
bert.deblock@vclbgent.be
Tel. 0490/64 25 37

Coördinator Gebouwen en Logistiek

Sven Piers

piers.sven@lucasgent.be

Preventieadviseur

Peter Van Accoleyen

preventie@lucasgent.be

ICT

Toon Straetmans – Pieterjan Deneys – Patrik Van Thuyne – Veerle Rowies

ict@lucasgent.be

Websitebeheer

Pieterjan Deneys

web@lucasgent.be

Boekhouding

Ann Van De Velde

boekhouding@lucasgent.be

Rekeningen – Procure – Privacy contactpersoon

Sarah Colemans

rekeningen@lucasgent.beprocure@lucasgent.be

Ondersteuning bij de procure: Bourguignon Esteban

Locatie

Bereikbaarheid

Vanaf station Gent Sint-Pieters:

Tram 4 (richting Lede Botermarkt): afstappen aan de halte “Gent Theresianenstraat”, stap daarna via de Theresianenstraat en de Schouwvegersstraat.

Tram 2 (richting Melle Leeuw): afstappen aan de halte “Gent Oude Houtlei”, stap daarna de Oude Houtlei op.