Kunsthumaniora Sint-Lucas

Oude Houtlei 44
9000 Gent

Tel: 09/22.40.876

secretariaat@lucasgent.be

Openingsuren tijdens schooldagen: 8u30 tot 16u30

Laat dit veld blanco

Directieteam

Karen Verhamme, algemeen directeur
Jochen De Bruycker, algemeen directeur a.i.
Sigrid Van Rentergem, adjunct-directeur (leerlingenbegeleiding en diversiteit)
Maarten Soete, adjunct-directeur (artistiek beleid, modernisering en professionalisering)
Sven Piers, adjunct-directeur (gebouwen en logistiek)
Evelien Scheelen, directiemedewerker schoolorganisatie

directie@lucasgent.be

Secretariaat

Lander Onderbeke, coördinator secretariaat
Isabel Blaton – Marjolein Boeve – Eline Neyt – Ellen Pecqueur – Luc Teugels – Ine Verbeke
secretariaat@lucasgent.be

Leerlingenbegeleiding

Sigrid Van Rentergem – Marjolein Deroo – Latifa Kasmi – Sandy Buyse
zorg@lucasgent.be

CLB

Bert De Block – bert.deblock@vclbgent.be tel. 0490/64 25 37

Coördinator Gebouwen en Logistiek

Sven Piers – piers.sven@lucasgent.be

Preventieadviseur

Peter Van Accoleyen – preventie@lucasgent.be

ICT

Toon Straetmans –  Pieterjan Deneys – Patrik Van Thuyne – Manish Mishra
toon@lucasgent.be – deneys.pieterjan@lucasgent.bevanthuyne.patrik@lucasgent.bemishra.manish@lucasgent.be

Algemeen: ict@lucasgent.be

Websitebeheer

Pieterjan Deneys – web@lucasgent.be

Boekhouding

Ann Van De Velde – boekhouding@lucasgent.be

Rekeningen – Procure – Privacycontactpersoon

Sarah Colemans – rekeningen@lucasgent.beprocure@lucasgent.be

Ondersteuning bij de procure: Ine Verbeke

Bereikbaarheid

Vanaf station Gent Sint-Pieters:

Tram 4 (richting Lede Botermarkt): afstappen aan de halte “Gent Theresianenstraat”, stap daarna via de Theresianenstraat en de Schouwvegersstraat.

Tram 2 (richting Melle Leeuw): afstappen aan de halte “Gent Oude Houtlei”, stap daarna de Oude Houtlei op.