Kunsthumaniora Sint-Lucas

Oude Houtlei 44
9000 Gent

Tel: 09/22.40.876

secretariaat@lucasgent.be

Openingsuren tijdens schooldagen: 8u30 tot 16u30

Directie

Karen Verhamme – directie@lucasgent.be

 

Coördinator Zorg

Sigrid Van Rentergem – Marjolein Deroo – Latifa Kasmi – Sandy Buyse: zorg@lucasgent.be

 

Coördinator Gebouwen en Logistiek

Sven Piers – piers.sven@lucasgent.be

 

Preventieadviseur

Peter Van Accoleyen – preventie@lucasgent.be

 

ICT

Toon Straetmans –  Pieterjan Deneys – Karel De Clercq – Tobit De Vreese
toon@lucasgent.be – deneys.pieterjan@lucasgent.be – declercq.karel@lucasgent.be – devreese.tobit@lucasgent.be

Algemeen: ict@lucasgent.be

 

Boekhouding

Ann Van De Velde – boekhouding@lucasgent.be

 

Rekeningen – Procure

Sarah Colemans – rekeningen@lucasgent.beprocure@lucasgent.be

 

Bereikbaarheid

Vanaf station Gent Sint-Pieters:

Tram 4 (richting Lede Botermarkt): afstappen aan de halte “Gent Theresianenstraat” , stap daarna via de Theresianenstraat en de Schouwvegersstraat.

Tram 2 (richting Melle Leeuw): afstappen aan de halte “Gent Oude Houtlei”, stap daarna de Oude Houtlei op.